راهنمای رزرو غذا و افزایش اعتبار اینترنتی

راهنمای رزرو غذا و افزایش اعتبار اینترنتی

رزرو غذا و افزایش اعتبار به صورت اینترنتی شامل مراحل زیر می باشد:

۱- با استفاده از لینک اتوماسیون تغذیه در وب سایت دانشگاه وارد سامانه اتوماسیون تغذیه دانشگاه می شوید.

۲- با وارد کردن « نام کاربری » و « رمز عبور »  و عبارت مشاهده شده در تصویر کد امنیتی و کلید ورود وارد صفحه خود خواهید شد.

بعد از اولین ورود، کلمه عبور خود را می توانید تغییر دهید.

راهنما
۳- در صفحه زیر می توانید اعتبار کارت هوشمند خود را افزایش دهید. همچنین می توانید از زبانه ی رزرو غذا ، غذای مورد نظرتان را رزرو نمایید. (در صورتیکه موجودی حساب شما کافی باشد و مجوزهای لازم را داشته باشید.)

راهنما

۴- ابتدا با استفاده از آیتم های « هفته قبل ، هفته جاری ، هفته بعد » هفته مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

۵- برای رزرو غذا ، در ستون وعده ناهار روز مورد نظرتان کلید برنامه غذایی را کلیک کرده و از منوی ظاهر شده غذای مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

راهنما

۶- در پایین صفحه نام و شماره سلف های موجود ذکر شده است. شماره سلف را در ستون مربوط به سلف وارد نمایید.

۷- پس از انتخاب غذاهای دلخواهتان برای ثبت آنها در سیستم کلید « تایید» را بزنید. و به پیام نمایش داده شده در بالای صفحه دقت نمایید. در صورتیکه پیام « اطلاعات رزرو ذخیره شد » نمایش داده شود یعنی عملیات رزرو غذای اینترنتی شما با موفقیت انجام شده است.

راهنما
۸- برای انصراف از غذای رزرو شده: ابتدا تیک آن را بردارید و سپس کلید « تایید» بزنید.

افزایش اعتبار اینترنتی

۱- جهت افزایش اعتبار اینترنتی روی گزینه افزایش اعتبار کلیک کرده تا فرم زیر نمایش داده شود سپس بانک مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلیک کنید. ( بانک های فعال بصورت رنگی و بانک های غیرفعال خاکستری می باشند.)

راهنما

۲- مبلغ مورد نظر خود را به ریال وارد کرده و روی گزینه تایید کلیک کنید.

راهنما

۳- و سپس گزینه پرداخت را زده و به بانک وصل شوید.

راهنما
۴- بعد از چک کردن نام پذیرنده اطلاعات فوق را وارد کرده و روی گزینه پرداخت کلیک کنید.

راهنما

مشاهده عملکرد دانشجو

جهت مشاهده عملکرد دانشجو روی گزینه گزارش کلیک کنید تا فرم زیر نمایش داده شود در این صفحه می توانید تمامی کار های انجام شده خود را ببینید تاریخ مورد نظر خود را وارد کرده سپس گزینه نمایش را بزنید تا کارهای انجام شده خود را مشاهده کنید.

راهنما

تغییر نام کاربری و رمز فیش فراموشی

جهت تغییر رمز کاربری و رمز فیش فراموشی روی گزینه تغییر کلمه عبور کلیک کرده در منوی باز شده دو عدد گزینه نمایش داده می شود. گزینه اول رمز عبور برای وارد شدن به اتوماسیون تغذیه می باشد و گزینه دوم رمز فیش فراموشی می باشد که برای گرفتن غذا از دستگاه بدون کارت استفاده می شود.

روی گزینه رمز عبور کلیک کنید سپس کلمه عبور جدید خود را ۲ بار وارد کرده و سپس گزینه تغییر را کلیک کنید تا تغییرات اعمال گردد.

راهنما

برای تغییر یا فعال کردن فیش فراموش روی گزینه رمز فیش فراموشی کلیک کنید تا فرم زیر باز گردد بعد از وارد کردن کلمه عبور و تکرار کلمه عبور گزینه تغییر را کلیک کنید تا کلمه عبور شما ذخیره گردد.

راهنما

برای دریافت و تحویل گرفتن غذا، داشتن کارت تغذیه هوشمند یا استفاده از اثر انگشت در محل تحویل غذا الزامی است ولی در صورت فراموشی کارت هوشمند تغذیه و یا عدم امکان استفاده از اثر انگشت، برای دریافت فیش فراموشی با استفاده از آیتم تغییر رمز، گزینه رمز فیش فراموشی را انتخاب نموده و رمز فیش فراموشی مورد نظر را از ۱ تا ۵ رقم و ترجیحاً با رقم کمتر وارد و تائید نمایید. سپس برای دریافت و تحویل گرفتن غذا با استفاده از دستگاه تحویل غذای جهان گستر، ابتدا شماره کارت هوشمند تغذیه خود را وارد کرده و بعداز تائید، رمز مذکور را وارد نمائید تا غذای شما تحویل گردد.

تماس با بخش تغذیه

تلفن تماس:
02149285
02144000251

تلفن مستقیم:
44973559 021

فروش 24 ساعته:
09010300782

فکس:
49285 021
44039285 021

پشتیبانی:
02149285
02144000251

تلفن مستقیم پشتیبانی:
92 الی 44004290 021

ایمیل:
food@tdxir.com

کلیه حقوق برای شرکت تولید داده های اکسیر محفوظ است.